Platforma MVNE/MVNA Move Telecom

prosty sposób na własnego MVNO!

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze Move możesz bez kosztownych inwestycji w sprzęt rozpocząć działalność jako operator wirtualny.

Oto co wystarczy zrobić:

Operator wirtualny (MVNO w 4 prostych krokach)

1. Cele – wyznaczamy zakres współpracy

7-10 dni

2. Rejestracja w UKE, Podpisanie umowy, Wybór numeracji

14 dni

3. Wdrożenie platformy, Konfiguracja

3 dni

4. Tworzenie taryf, Przygotowanie dokumentacji

5-7 dni

Słownik pojęć

Przykłady zastosowań MVNO

Jeżeli działasz w którejś z tych branż rozważ sprzedaż własnych kart SIM i posiadanie swojego Operatora MVNO. Skontaktuj się z naszym konsultantem, uzyskaj więcej szczegółów, oraz konkretne przykłady działających spółek z całego świata.

Komunikacja

Naturalny krok dla stworzenia pełnej, komplementarnej usługi. Opcja łączenia w boundle sprzedażowe usług telefonii VOIP z telefonią komórkową zwiększa przychody z aktualnych Klientów, zarazem zmniejszając churn. Zobacz nasze przykłady!

Łączenie usługi dostępu do Internetu z telefonią komórkową, podobnie jak w przypadku usługi VOIP, jest idealnym rozwiązaniem podnoszącym wyniki finansowe i przywiązującym klienta na dłużej. Na obecnym rynku standardem staje się pakiet Internet+TV+GSM.

TV to usługa występująca w praktycznie każdym Polskim domu, świadczona zwykle jako pojedynczy dostęp dla wszystkich domowników bez względu na ich ilość. Wzbogacenie oferty o karty SIM pozwala dodać kolejne pozycje do rachunku, tym razem zależne od liczby mieszkańców. Przy 3 osobach w gospodarstwie to co najmniej podwojenie dotychczasowego przychodu.

Dzięki naszym rozwiązaniom, możesz oferować Klientom karty SIM pod Swoją marką! Producenci hardware sami ustalają warunki techniczne karty, APN/VPN czy inne niezbędne parametry do prawidłowego funkcjonowania i kontroli urządzeń. Platformy i dostawcy usług IoT mogą m. in. dowolnie ustalać reguły wielkości pakietów, szybkości transferu i lejków na kartach. Bez względu na to, czy dostarczasz oprogramowanie, sprzęt lub usługę – na każdym etapie możesz włączyć do oferty swoją kartę SIM i łatwo zwiększyć zyski.

Media

Dzięki szerokim kanałom dystrybucji i odbiorców, poprzez własną usługę telefonii komórkowej możesz stworzyć element wzmacniający swoją markę i czerpać dodatkowe zyski z poszerzenia oferty. To również sposób na dywersyfikację źródła przychodów i kolejne medium reklamowe. 

Masz znane nazwisko lub pseudonim? Posiadasz wierne grono fanów lub odbiorców? Własna telefonia to doskonały sposób monetyzacji Twojej popularności. Telekomunikacja to podstawowa usługa, z której korzysta każdy, dająca ogromną łatwość łączenia z tworzonym kontentem. Tobie buduje regularny comiesięczny przychód – z platformą Move to banalnie proste. Policz swoich zwolenników, popatrz na rachunki telefoniczne jakie płacisz i pomnóż to przez liczbę miesięcy, a potem porozmawiaj o tym z naszym konsultantem!

Każda dobrze zorganizowana grupa potrzebuje łatwej i skutecznej komunikacji. Własna sieć telekomunikacyjna to najprostsze, ale za razem najskuteczniejsze i najszybsze medium dotarcia do członków organizacji. W rozmowie z przedstawicielem Move zobaczysz możliwości wcześniej nie brane pod uwagę. Również finansowe – 100.000 użytkowników generuje 70.000.000zł przychodu rocznie.

Posiadając licznych widzów i czytelników jeszcze prościej dostarczysz im swoje treści za pomocą własnego MVNO, przy okazji znacznie zwiększając ich lojalność. Chętnie pokażemy Ci ciekawe przykłady zastosowań takiego modelu i korzyści z niego płynące.

Handel

Sprzedaż kart SIM zarówno z jednorazową (raz na rok), lub comiesięczną opłatą to ciekawe dodatkowe źródło przychodów nie wymagające znacznego zaangażowania dzięki tworzeniu bundli z już sprzedawanymi produktami. Taki model pozwala zarabiać dwa razy na tym samym towarze.

Sprzedaż starterów przy kasie to w zasadzie standard w sieciach handlowych. Standard pozwalający zarobić 2-3zł na jednym starterze. Własna sieci to 300-600zł rocznego przychodu per SIM średnio przez 7 lat. Porozmawiajmy o niej!

 
Model „samograj” połączenie sieci poleceń, darmowe usługi, rabaty na produktach własnych w oparciu o korzystanie z SIM. Sieci MVNO w systemach MLM działają z powodzeniem na całym świecie i przynoszą swoim właścicielom szereg korzyści – również tych niefinansowych. Konsultant Move chętnie pokaże kilku przykładowych operatorów.

Połączenie niezbędnej użytkownikowi usługi komórkowej z możliwością obniżenia jej kosztu do zera poprzez korzystanie z cashbacku to nie tylko nowoczesny marketing (darmowa telefonia!), ale również oszczędność pieniędzy, ponieważ koszt usługi którą dostaje klient, a subiektywna jej wartość dla klienta to dwie znacznie różniące się wartości.

Usługi

Idealne środowisko do stworzenia własnej sieci komórkowej. Duże grupy zweryfikowanych odbiorców, prostota rejestracji, kształtowanie cen w zależności od grup odbiorców, własne SMS A2P w cenach hurtowych. 

Własna karta SIM, to pełna kontrola nad komunikacją, obniżenie kosztów transferu oraz bezpieczeństwo danych dzięki technologii Move opartej na zasięgu kilku operatorów. To szczególnie ważne wartości, które stosunkowo łatwo przekuć na przewagi konkurencyjne na wymagającym ochroniarskim rynku.

Rozwiązanie telemedyczne wykorzystujące karty SIM to dynamicznie rozwijająca się gałąź biznesu. Własne karty dają w tej branży po prostu więcej – więcej pewności, więcej możliwości integracji, większe możliwości zbierania danych. Specjaliści Move pomogą znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla telemedycyny i służb ratunkowych.

Doskonały sposób na zaangażowanie nie przekonanych. Wg badań, większość z nas chce pomagać, ale też większość z nas uważa, że nie wie, jak to zrobić, nie stać nas i nie ma na to czasu. Dzięki Twojej sieci każdy ma możliwość pomagania, nie robiąc nic więcej – po prostu będąc w Twojej sieci i korzystając z wysokiej jakości usługi z której zyski zasilają konto fundacji/stowarzyszenia. 

Jeśli już prowadzisz działalność jako operator, możemy zintegrować nasze narzędzia, jeśli dopiero zaczynasz, dostarczymy Ci je w systemie Plug&Play.

W tym możesz na nasz liczyć:

Platforma telco Move

Autorska platforma przygotowana do pracy w modelu SaaS, będąca w pełni zintegrowanym rozwiązaniem OSS/BSS oferuje wysoką przepustowość i łatwą skalowalność. To kompleksowe narzędzie przyspieszające pracę. Zawiera w sobie:

W tym możesz na nasz liczyć:

System fakturowania i rozliczania masowych płatności

Jedno zintegrowane narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób wystawiać faktury i pomaga dbać o płatności klientów. Posiada między innymi funkcje takie jak:

System ticketowy

Prosty sposób, by widzieć całą komunikację z klientem w jednym miejscu bez względu na jej formę. Rozwiązanie przydatne przy ofertowaniu czy rozwiązywaniu reklamacji

Zamów darmową kartę sim ze swoim logiem

Hurtowe połączenia głosowe, M2M, duże transfery LTE bez limitu, łączność SMS, USSD, karty roamingowe

Nasi klienci pytali:

  • to doskonały sposób na podniesienie lojalności klientów
  • ponieważ to innowacyjny pomysł na marketing i podniesienie zaangażowania
  • jest to dodatkowe źródło regularnych przychodów
  • to prosty sposób na zwiększenie wartości spółki
  • jeśli korzystasz z wielu telefonów możesz prosto obniżyć koszty

Korzystając z platformy telco Move nie ponosisz kosztów inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Interesują Cię wyłącznie niskie opłaty miesięczne w przejrzystym systemie. 

Platforma, z której skorzystasz jest intuicyjna i prosta w obsłudze, ale daje Ci pełne możliwości decydowania o tym, co oferujesz swoim klientom.

Produkcją, zadrukiem i dostarczeniem kart SIM zajmuje się Move – Ty wspólnie z nami ustalasz tylko ich parametry (np. wielkość – mikro, nano, mini) .

Jeśli nie masz opracowanych własnych procedur, możesz oprzeć się na naszym doświadczeniu. Zależnie od rodzaju klienta stosujemy odrębne regulaminy/umowy i schematy działania.

Nasza usługa została opracowana tak, by wdrożenie jej bez znajomości branży telekomunikacyjnej było proste, bo technicznymi zagadnieniami już się zajęliśmy. Move zapewni Ci również bezpłatne konsultacje w zakresie marketingu i oferty dla Twoich klientów. 

Twoim partnerem w działaniu jest Move, więc nie ma potrzeby podpisywania dodatkowych umów. Korzystamy z usług blisko 750 operatorów na całym świecie.

Przy modelu BRAND lub Subskrypcyjny MVNO, proces to około miesiąc, w wypadku Light MVNO może się on wydłużyć do trzech – zależnie od skomplikowania integracji naszych systemów.

Jeśli już prowadzisz działalność jako operator, możemy zintegrować nasze narzędzia, jeśli dopiero zaczynasz, dostarczymy Ci je w systemie Plug&Play.